Dobré zprávy

Doporučení redakce: navštivte pivní lázně a wellness v Nepomuku.

Viktoriáni doma padli i Bohemkou, domácí loučení nevyšlo

Poslední domácí zápas sezony viktoriánům nevyšel. Svěřenci loučícího se trenéra Michala Bílka prohráli v Doosan Areně s Bohemians Praha 1905 0:2 i kvůli Lukáši Soukupovi, jenž v bráně zelenobílých předvedl několik skvělých zákroků.

Viktoria padla s Olomoucí 1:3

Viktoria Plzeň doma nestačila na Olomouc. Svěřenci trenéra Michala Bílka se sice v závěru prvního poločasu dostali do vedení, ale pár vteřin nato Sigma odpověděla.

Plzeň padla na Spartě penaltou v nastavení

Šlágr 29. kola se hrál na Letné, kam přijela Viktoria Plzeň. Hosté se po půl hodině hry dostali zásluhou prvního zásahu Rafia Durosinmiho v dresu FCVP do vedení, ještě před koncem poločasu ale vyrovnal Jan Kuchta.

Viktoriáni padli na Baníku 1:2

Viktoriáni nedokázali v nedělním večerním zápase bodovat na půdě Baníku, který se v průběhu zápasu dostal díky gólům Tijaniho do dvougólového vedení.

Šlágr v Edenu pro Slavii, porazila Plzeň 2:1

Dva nejúspěšnější kluby posledních let se střetli v rámci 23. kola Fortuna ligy. Souboj o první místo v tabulce přinesl těžký souboj s velkým množstvím emocí. Za Viktorii se prosadil Tomáš Chorý.